جیبامو مرجع تخفیف، مشاغل و آگهی رایگان
جیبامو مرجع تخفیف، مشاغل و آگهی رایگان

دربارهٔ جیبامو

جیبامو در سال ۱400 با هدف خرید و فروش بدون واسطهٔ آنلاین، نیازمندی های رایگان، ثبت مشاغل، ثبت تخفیف، ثبت فروشگاه اینترنتی و غیر اینترنتی، آگهی های رایگان کالا و خدمات به وسعت ایران، با پنل کابری شخصی و … آغاز به کار کرد. امتیاز برند جیبامو توسط  «ردلاین کالا رسانه خبری تخفیف و کد تخفیف»  در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است.

 

همکار تجاری جیبامو

  • ردلاین کالا مرجع تخفیف
    ردلاین کالا اولین مرجع انواع تخفیف های آنلاین رایگان در ایران است که توانسته مجوزهای قانونی را در ایران با هدف ارائه آخرین تخفیف ها، کد تخفیف ها ، حراج ها و پیشنهادهای ویژه فروشگاه های آنلاین را برای ارائه خدمات و فروش کالا کسب کند. ردلاین کالا تحت بستر اینترنت در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردیده و در همان شروع فعالیت خود، با گستره‌ای از تخفیف های فروشگاه های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید با تخفیف» را تداعی می‌کند. «دسترسی سریع به فروشگاه»، «ضمانت اعتبار فروشگاه» و «تضمین خدمات فروشگاه ها» اصول اولیه است که ما از نخستین روز تاسیس سعی کردیم به آن پایبند باشیم و با رعایت این سه اصل و حمایت شما عزیزان، حوزه‌های تازه‌ای را به فعالیت خود می افزاییم. آخرین تخفیف ها و کد تخفیف ها و پیشنهاد های فروش با تخفیف فروشگاه های اینترنتی و مراکز خدمات آنلاین مانند دیجی کالا، بامیلو، اسنپ، تپسی، اسنپ فود، ریحون، چنگال، دیجی استایل، سینما تیکت، علی بابا، ایرانسل، همراه اول و … را در ردلاین کالا می توانید پیدا کنید.


فرصت‌های شغلی

اینجا جیبامو است؛ جایی برای رشد، یادگیری و خلق ایده‌های جدید. اینجا در کنار هم برای چالش‌ها راه‌حل پیدا می‌کنیم، تجربه کسب می‌کنیم و بر سبک زندگی میلیون‌ها نفر تاثیر‌گذاریم. برای پیوستن به جیبامو، می‌توانید موقعیت شغلی متناسب با توانمندی‌های خود را در این صفحه پیدا کرده و برای همکاری اقدام کنید.

 


ارتباط با جیبامو

مشکلات جیبامو، انتقاد و پیشنهاد خود را با پشتیبانی جیبامو در میان بگذارید. همچنین در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود را از سایت پلیس فتا دریافت و موضوع را از آن راه پیگیری کنید.


سایت پلیس فتا


شمارهٔ تماس پشتیبانی: 09339693498